Y1496487R000T0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 487 OHM 0.01% 0.15W 1206
Φύλλα δεδομένων: Y1496487R000T0W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1496487R000T0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 487 OHM 0.01% 0.15W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15767 pcs Φύλλο δεδομένων Y1496487R000T0W.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 487 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 487 Ohms ±0.01% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil