Y118910K0000TP1R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 10K OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y118910K0000TP1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y118910K0000TP1R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 10K OHM 0.01% 0.6W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1061 pcs Φύλλο δεδομένων Y118910K0000TP1R.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά RNC90Z Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%) Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil