Y1189105R000VR0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 105 OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y1189105R000VR0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1189105R000VR0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 105 OHM 0.005% 0.6W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2053 pcs Φύλλο δεδομένων Y1189105R000VR0L.pdf
Ανοχή ±0.005% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά RNC90Z Λειτουργία του πίνακα 105 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%) Λεπτομερής περιγραφή 105 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil