Y09550R01000D9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 1.5W .5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y09550R01000D9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y09550R01000D9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1.5W .5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9637 pcs Φύλλο δεδομένων Y09550R01000D9L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.060" L x 0.177" W (26.92mm x 4.50mm)
Σειρά VCS201 Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±0.5% 1.5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil