Y09550R00500F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.005 OHM 1% 1.5W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y09550R00500F9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y09550R00500F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.005 OHM 1% 1.5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3032 pcs Φύλλο δεδομένων Y09550R00500F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.060" L x 0.177" W (26.92mm x 4.50mm)
Σειρά VCS201 Λειτουργία του πίνακα 5 mOhms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense Metal Foil