Y08560R01000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08560R01000F0W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 1W 2516 WIDE
Φύλλα δεδομένων: Y08560R01000F0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y08560R01000F0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1W 2516 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13386 pcs Φύλλο δεδομένων Y08560R01000F0W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Σειρά VCS1625P Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil