Y08504R55000F0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VCS1625 4R5500 TCR2 1.0% B W
Φύλλα δεδομένων: Y08504R55000F0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y08504R55000F0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VCS1625 4R5500 TCR2 1.0% B W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4415 pcs Φύλλο δεδομένων Y08504R55000F0W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Σειρά VCS1625 Λειτουργία του πίνακα 4.55 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.55 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil