Y0784120R020T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VH102JZ 120R02 0.01%
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0784120R020T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VH102JZ 120R02 0.01% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2280 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Ισχύς (Watts) -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή Through Hole Resistor
Σύνθεση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Y07805K00000F0W
Y07805K00000F0W
Κατασκευαστές: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Περιγραφή: RES SMD 5K OHM 1% 0.02W 0505