Y0784100R000V9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0784100R000V9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0784100R000V9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5000 pcs Φύλλο δεδομένων Y0784100R000V9L.pdf
Ανοχή ±0.005% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Σειρά VH Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.430" (10.92mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil