Y0103250R000F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 250 OHM 2W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0103250R000F0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0103250R000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 250 OHM 2W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5306 pcs Φύλλο δεδομένων Y0103250R000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 250 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.49mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 250 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil