Y010324K0000F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 24K OHM 1% 2W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y010324K0000F0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y010324K0000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 24K OHM 1% 2W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2175 pcs Φύλλο δεδομένων Y010324K0000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 24 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.49mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 24 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil