Y002912K6000T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 12.6K OHM 2/3W 0.01% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y002912K6000T0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y002912K6000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 12.6K OHM 2/3W 0.01% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20723 pcs Φύλλο δεδομένων Y002912K6000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 0.750" L (9.53mm x 19.05mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 12.6 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.667W, 2/3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 12.6 kOhms ±0.01% 0.667W, 2/3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil