Y0029103R950A0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 103.95 OHM 2/3W 0.05% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0029103R950A0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0029103R950A0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 103.95 OHM 2/3W 0.05% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19954 pcs Φύλλο δεδομένων Y0029103R950A0L.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 0.750" L (9.53mm x 19.05mm)
Σειρά VTA Λειτουργία του πίνακα 103.95 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.667W, 2/3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 103.95 Ohms ±0.05% 0.667W, 2/3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil