SC008C60R0/60R0BQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SC008C60R00/60R00BQ NETWORK
Φύλλα δεδομένων: 1.SC008C60R0/60R0BQ.pdf2.SC008C60R0/60R0BQ.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 909 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SC008C60R0/60R0BQ Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SC008C60R00/60R00BQ NETWORK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 909 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC008C60R0/60R0BQ.pdf2.SC008C60R0/60R0BQ.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" L x 0.197" W (30.00mm x 5.00mm)
Σειρά SC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.02% Αντίσταση (Ohms) 60, 60
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός αντιστάσεις 8 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Λεπτομερής περιγραφή 60, 60 Ohm ±0.1% Power Per Element Decade Resistor Resistor Network/Array ±5ppm/°C 6-SIP
κύκλωμα Τύπος Decade Resistor εφαρμογές Voltage Divider (TCR Matched)
Σχετικά προϊόντα
SC005PCN25-13
SC005PCN25-13
Κατασκευαστές: Leader Tech Inc.
Περιγραφή: 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE
Σε απόθεμα: 5799 pcs
Κατεβάστε: SC005PCN25-13.pdf
RFQ
SC005C1K00/99K0BQ
SC005C1K00/99K0BQ
Περιγραφή: SC005C1K000/99K00BQ NETWORK
Σε απόθεμα: 1187 pcs
Κατεβάστε: SC005C1K00/99K0BQ.pdf
RFQ
SC009221
SC009221
Κατασκευαστές: E Ink
Περιγραφή: DISP 2.5 DIGIT NUMERIC RND
Κατεβάστε: SC009221.pdf
SC00P-10SL-3P
SC00P-10SL-3P
Κατασκευαστές: Amphenol Industrial
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: SC00P-10SL-3P.pdf
SC00P-10S-2P
SC00P-10S-2P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: SC00P-10S-2P.pdf
SC005B5X10K00BQ
SC005B5X10K00BQ
Περιγραφή: SC005B5X10K00BQ NETWORK
Κατεβάστε: SC005B5X10K00BQ.pdf
SC00P-12S-3S
SC00P-12S-3S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: SC00P-12S-3S.pdf
SC00P-12S-51P
SC00P-12S-51P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: SC00P-12S-51P.pdf
SC00P-12S-52S
SC00P-12S-52S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: SC00P-12S-52S.pdf
Κατασκευαστές: Skyworks Solutions, Inc.
Περιγραφή: CAP SILICON 8.2PF 20% SMD
Κατεβάστε: SC00821518.pdf
Περιγραφή: CAP SILICON 6.8PF 20% SMD
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών