SC005C1K00/99K0BQ
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SC005C1K000/99K00BQ NETWORK
Φύλλα δεδομένων: 1.SC005C1K00/99K0BQ.pdf2.SC005C1K00/99K0BQ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SC005C1K00/99K0BQ Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SC005C1K000/99K00BQ NETWORK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1187 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC005C1K00/99K0BQ.pdf2.SC005C1K00/99K0BQ.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" L x 0.197" W (30.00mm x 5.00mm)
Σειρά SC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.02% Αντίσταση (Ohms) 1k, 99k
Ισχύς ανά στοιχείο - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός αντιστάσεις 5 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Λεπτομερής περιγραφή 1k, 99k Ohm ±0.1% Power Per Element Decade Resistor Resistor Network/Array ±5ppm/°C 6-SIP
κύκλωμα Τύπος Decade Resistor εφαρμογές Voltage Divider (TCR Matched)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC008C60R0/60R0BQ
SC008C60R0/60R0BQ
Περιγραφή: SC008C60R00/60R00BQ NETWORK
Σε απόθεμα: 909 pcs
Κατεβάστε: SC008C60R0/60R0BQ.pdf
RFQ
SC005PCN25-13
SC005PCN25-13
Κατασκευαστές: Leader Tech Inc.
Περιγραφή: 3" X 13" CABLE SHIELDING FERRITE
Σε απόθεμα: 5799 pcs
Κατεβάστε: SC005PCN25-13.pdf
RFQ
SC00820710
SC00820710
Κατασκευαστές: Skyworks Solutions, Inc.
Περιγραφή: CAP SILICON 8.2PF 20% SMD
Σε απόθεμα: 85033 pcs
Κατεβάστε: SC00820710.pdf
Περιγραφή: CAP SILICON 6.8PF 20% SMD
Κατεβάστε: SC00680912.pdf
Περιγραφή: CAP SILICON 5.6PF 20% SMD
SC005B5X10K00BQ
SC005B5X10K00BQ
Περιγραφή: SC005B5X10K00BQ NETWORK
Κατεβάστε: SC005B5X10K00BQ.pdf
Κατασκευαστές: E Ink
Περιγραφή: DISPLAY 3 DIGIT NUMERIC
SC003A5F91Z
SC003A5F91Z
Κατασκευαστές: GE Critical Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 12W
Κατεβάστε: SC003A5F91Z.pdf
SC005B10K0010K00BQ
SC005B10K0010K00BQ
Περιγραφή: SC005B10K0010K00BQ NETWORK
Κατεβάστε: SC005B10K0010K00BQ.pdf
Κατασκευαστές: E Ink
Περιγραφή: DISPLAY 6 DIGIT NUMERIC
Περιγραφή: DISP 2.5 DIGIT NUMERIC RND
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών