VTM48EF040M050B0R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 4V 200W
Φύλλα δεδομένων: VTM48EF040M050B0R.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 600 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VTM48EF040M050B0R Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 4V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 600 pcs Φύλλο δεδομένων VTM48EF040M050B0R.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 4V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 26V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Voltage Transformation Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® VTM® Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 94%
Λεπτομερής περιγραφή Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 26V - 55V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A