VTM48EF020T080A00
VicorVicor
VTM48EF020T080A00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 2V 160W
Φύλλα δεδομένων: 1.VTM48EF020T080A00.pdf2.VTM48EF020T080A00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VTM48EF020T080A00 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2V 160W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2061 pcs Φύλλο δεδομένων 1.VTM48EF020T080A00.pdf2.VTM48EF020T080A00.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 2V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 26V Τάση - Εισόδου (Max) 55V
Τύπος Voltage Transformation Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Σειρά VI Chip® VTM® Ισχύς (Watts) 160W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 1102-1023 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Remote On/Off
Αποδοτικότητα 92.4% Λεπτομερής περιγραφή Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 26V - 55V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A Αριθμός μέρους βάσης VTM48EF020