V72A5C300BS2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 300W
Φύλλα δεδομένων: V72A5C300BS2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A5C300BS2
Αριθμός εξαρτήματος V72A5C300BS2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6038 pcs Φύλλο δεδομένων V72A5C300BS2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A
Αριθμός μέρους βάσης V72A5C300 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72A5E300B
V72A5E300B
Σε απόθεμα: 5001 pcs
Κατεβάστε: V72A5E300B.pdf
RFQ
V72A5C300BS
V72A5C300BS