V72A5C300BN2
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 300W
Φύλλα δεδομένων: V72A5C300BN2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A5C300BN2
Αριθμός εξαρτήματος V72A5C300BN2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4677 pcs Φύλλο δεδομένων V72A5C300BN2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A
Αριθμός μέρους βάσης V72A5C300 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72A5C300BL2
V72A5C300BL2
Σε απόθεμα: 4454 pcs
Κατεβάστε: V72A5C300BL2.pdf
RFQ
V72A5C300BL3
V72A5C300BL3
Σε απόθεμα: 5986 pcs
Κατεβάστε: V72A5C300BL3.pdf
RFQ
V72A5C300BN
V72A5C300BN