V72A36H400B3
VicorVicor
V72A36H400B3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 400W
Φύλλα δεδομένων: V72A36H400B3.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 208 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 208 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A36H400B3
Αριθμός εξαρτήματος V72A36H400B3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 208 pcs Φύλλο δεδομένων V72A36H400B3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 11.11A 43V - 110V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11.11A Αριθμός μέρους βάσης V72A36H400
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72A36H400BG3
V72A36H400BG3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4905 pcs
Κατεβάστε: V72A36H400BG3.pdf
RFQ
V72A36H400BG2
V72A36H400BG2
Σε απόθεμα: 5280 pcs
Κατεβάστε: V72A36H400BG2.pdf
RFQ
V72A36H400B
V72A36H400B