V72A36H400B
VicorVicor
V72A36H400B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 400W
Φύλλα δεδομένων: V72A36H400B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V72A36H400B
Αριθμός εξαρτήματος V72A36H400B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5040 pcs Φύλλο δεδομένων V72A36H400B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 43V Τάση - Εισόδου (Max) 110V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 11.11A 43V - 110V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11.11A
Αριθμός μέρους βάσης V72A36H400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V72A36E400BN3
V72A36E400BN3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5954 pcs
Κατεβάστε: V72A36E400BN3.pdf
RFQ
V72A36H400B3
V72A36H400B3
Σε απόθεμα: 208 pcs
Κατεβάστε: V72A36H400B3.pdf
RFQ
V72A36H400B2
V72A36H400B2
Σε απόθεμα: 4576 pcs
Κατεβάστε: V72A36H400B2.pdf
V72A36E400BS
V72A36E400BS
Κατεβάστε: V72A36E400BS.pdf
V72A36E400BS3
V72A36E400BS3
Σε απόθεμα: 412 pcs
Κατεβάστε: V72A36E400BS3.pdf
V72A36H400BG
V72A36H400BG
Κατεβάστε: V72A36H400BG.pdf
V72A36E400BN2
V72A36E400BN2
Κατεβάστε: V72A36E400BN2.pdf
V72A36E400BN
V72A36E400BN
Κατεβάστε: V72A36E400BN.pdf
V72A36H400BF2
V72A36H400BF2
Κατεβάστε: V72A36H400BF2.pdf
V72A36H400BF3
V72A36H400BF3
Κατεβάστε: V72A36H400BF3.pdf
V72A36H400BF
V72A36H400BF
Κατεβάστε: V72A36H400BF.pdf
V72A36E400BS2
V72A36E400BS2
Κατεβάστε: V72A36E400BS2.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών