V48A36C500BL2
VicorVicor
V48A36C500BL2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A36C500BL2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A36C500BL2
Αριθμός εξαρτήματος V48A36C500BL2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5532 pcs Φύλλο δεδομένων V48A36C500BL2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.89A