V48A36C500BL
VicorVicor
V48A36C500BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 36V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A36C500BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 371 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A36C500BL
Αριθμός εξαρτήματος V48A36C500BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 371 pcs Φύλλο δεδομένων V48A36C500BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Αλλα ονόματα 1102-1407
V48A36C500BL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 86.8% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 13.89A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 13.89A Αριθμός μέρους βάσης V48A36C500
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48A36C500BF2
V48A36C500BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5770 pcs
Κατεβάστε: V48A36C500BF2.pdf
RFQ
V48A36C500BG3
V48A36C500BG3
Σε απόθεμα: 311 pcs
Κατεβάστε: V48A36C500BG3.pdf
RFQ
V48A36C500BL2
V48A36C500BL2