V48A28E500BF2
VicorVicor
V48A28E500BF2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A28E500BF2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A28E500BF2
Αριθμός εξαρτήματος V48A28E500BF2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5029 pcs Φύλλο δεδομένων V48A28E500BF2.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 17.86A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 17.86A
Αριθμός μέρους βάσης V48A28E500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48A28E500B2
V48A28E500B2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5061 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500B2.pdf
RFQ
V48A28E500BF
V48A28E500BF
Σε απόθεμα: 328 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500BF.pdf
RFQ
V48A28C500BS2
V48A28C500BS2
Σε απόθεμα: 4464 pcs
Κατεβάστε: V48A28C500BS2.pdf
V48A28E500BL2
V48A28E500BL2
Σε απόθεμα: 348 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500BL2.pdf
V48A28E500B
V48A28E500B