V48A28E500B
VicorVicor
V48A28E500B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A28E500B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A28E500B
Αριθμός εξαρτήματος V48A28E500B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4235 pcs Φύλλο δεδομένων V48A28E500B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 89.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 17.86A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 17.86A
Αριθμός μέρους βάσης V48A28E500 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V48A28E500BG
V48A28E500BG
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 384 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500BG.pdf
RFQ
V48A28E500BF3
V48A28E500BF3
Σε απόθεμα: 374 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500BF3.pdf
RFQ
V48A28E500BF
V48A28E500BF
Σε απόθεμα: 328 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500BF.pdf
V48A28C500BN2
V48A28C500BN2
Σε απόθεμα: 329 pcs
Κατεβάστε: V48A28C500BN2.pdf
V48A28E500B3
V48A28E500B3
Σε απόθεμα: 5735 pcs
Κατεβάστε: V48A28E500B3.pdf
V48A28E500BF2
V48A28E500BF2