V48A24H500BN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A24H500BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A24H500BN
Αριθμός εξαρτήματος V48A24H500BN Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6009 pcs Φύλλο δεδομένων V48A24H500BN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 20.83A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.83A