V48A24H500BL
VicorVicor
V48A24H500BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 500W
Φύλλα δεδομένων: V48A24H500BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 181 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V48A24H500BL
Αριθμός εξαρτήματος V48A24H500BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 181 pcs Φύλλο δεδομένων V48A24H500BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 500W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 87.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 20.83A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20.83A Αριθμός μέρους βάσης V48A24H500