V375A5E400BL
VicorVicor
V375A5E400BL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 400W
Φύλλα δεδομένων: V375A5E400BL.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 383 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 383 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A5E400BL
Αριθμός εξαρτήματος V375A5E400BL Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 383 pcs Φύλλο δεδομένων V375A5E400BL.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 250V - 425V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A Αριθμός μέρους βάσης V375A5E400
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A5E400BN3
V375A5E400BN3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4358 pcs
Κατεβάστε: V375A5E400BN3.pdf
RFQ
V375A5E400BG
V375A5E400BG
Σε απόθεμα: 404 pcs
Κατεβάστε: V375A5E400BG.pdf
RFQ
V375A5E400BL3
V375A5E400BL3