V375A5E400BF3
VicorVicor
V375A5E400BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 400W
Φύλλα δεδομένων: V375A5E400BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A5E400BF3
Αριθμός εξαρτήματος V375A5E400BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 400W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5702 pcs Φύλλο δεδομένων V375A5E400BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 400W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
Αριθμός μέρους βάσης V375A5E400 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A5E400BF2
V375A5E400BF2
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 4348 pcs
Κατεβάστε: V375A5E400BF2.pdf
RFQ
V375A5E400B
V375A5E400B
Σε απόθεμα: 385 pcs
Κατεβάστε: V375A5E400B.pdf
RFQ
V375A5E300BS3
V375A5E300BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 5V 300W
Σε απόθεμα: 5680 pcs
Κατεβάστε: V375A5E300BS3.pdf
V375A5E400BG2
V375A5E400BG2
Κατασκευαστές: Vicor Corporation
Περιγραφή: CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W
Σε απόθεμα: 473 pcs
Κατεβάστε: V375A5E400BG2.pdf
V375A5E400BF
V375A5E400BF