V375A3V3E200B
VicorVicor
V375A3V3E200B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Φύλλα δεδομένων: V375A3V3E200B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V375A3V3E200B
Αριθμός εξαρτήματος V375A3V3E200B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5349 pcs Φύλλο δεδομένων V375A3V3E200B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 78.9%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60.6A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60.6A
Αριθμός μέρους βάσης V375A3V3E200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A3V3C264BS2
V375A3V3C264BS2
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Σε απόθεμα: 354 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3C264BS2.pdf
RFQ
V375A3V3C264BN3
V375A3V3C264BN3
Σε απόθεμα: 4681 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3C264BN3.pdf
RFQ
V375A3V3E200BF2
V375A3V3E200BF2
Σε απόθεμα: 5687 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3E200BF2.pdf
V375A3V3C264BN2
V375A3V3C264BN2
Κατεβάστε: V375A3V3C264BN2.pdf
V375A3V3C264BS3
V375A3V3C264BS3
Κατεβάστε: V375A3V3C264BS3.pdf
V375A3V3E200BG
V375A3V3E200BG
Κατεβάστε: V375A3V3E200BG.pdf
V375A3V3E200BF3
V375A3V3E200BF3
Κατεβάστε: V375A3V3E200BF3.pdf
V375A3V3C264BN
V375A3V3C264BN
Σε απόθεμα: 338 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3C264BN.pdf
V375A3V3E200B2
V375A3V3E200B2
Κατεβάστε: V375A3V3E200B2.pdf
V375A3V3C264BS
V375A3V3C264BS
Σε απόθεμα: 336 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3C264BS.pdf
V375A3V3E200BF
V375A3V3E200BF
Κατεβάστε: V375A3V3E200BF.pdf
V375A3V3E200B3
V375A3V3E200B3
Κατεβάστε: V375A3V3E200B3.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών