V375A3V3C264BN3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V375A3V3C264BN3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V375A3V3C264BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4681 pcs Φύλλο δεδομένων V375A3V3C264BN3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 250V Τάση - Εισόδου (Max) 425V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 81.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 250V - 425V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
Αριθμός μέρους βάσης V375A3V3C264 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V375A3V3E200B2
V375A3V3E200B2
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Σε απόθεμα: 4678 pcs
Κατεβάστε: V375A3V3E200B2.pdf
RFQ
V375A3V3C264BN
V375A3V3C264BN