V24A28M300BF3
VicorVicor
V24A28M300BF3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 300W
Φύλλα δεδομένων: V24A28M300BF3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A28M300BF3
Αριθμός εξαρτήματος V24A28M300BF3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4039 pcs Φύλλο δεδομένων V24A28M300BF3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.71A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
V24A28M300BG
V24A28M300BG
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 5270 pcs
Κατεβάστε: V24A28M300BG.pdf
RFQ
V24A28M300BF
V24A28M300BF
Σε απόθεμα: 5327 pcs
Κατεβάστε: V24A28M300BF.pdf
RFQ
V24A28M300B
V24A28M300B