V24A28M300B
VicorVicor
V24A28M300B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 28V 300W
Φύλλα δεδομένων: V24A28M300B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V24A28M300B
Αριθμός εξαρτήματος V24A28M300B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 28V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4479 pcs Φύλλο δεδομένων V24A28M300B.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 28V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 300W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.71A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V24A28M300B3
V24A28M300B3
Κατασκευαστές: Vicor
Σε απόθεμα: 210 pcs
Κατεβάστε: V24A28M300B3.pdf
RFQ
V24A28M300B2
V24A28M300B2
Σε απόθεμα: 5960 pcs
Κατεβάστε: V24A28M300B2.pdf
RFQ
V24A28H500BS3
V24A28H500BS3
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 28V 500W
Σε απόθεμα: 4689 pcs
Κατεβάστε: V24A28H500BS3.pdf
V24A28H500BN
V24A28H500BN
Σε απόθεμα: 155 pcs
Κατεβάστε: V24A28H500BN.pdf
V24A28M300BF3
V24A28M300BF3
Κατεβάστε: V24A28M300BF3.pdf
V24A28H500BN2
V24A28H500BN2
Σε απόθεμα: 182 pcs
Κατεβάστε: V24A28H500BN2.pdf
V24A28M300BG
V24A28M300BG
Κατεβάστε: V24A28M300BG.pdf
V24A28M300BF2
V24A28M300BF2
Κατεβάστε: V24A28M300BF2.pdf
V24A28M300BF
V24A28M300BF