V150A3V3M264BF
VicorVicor
V150A3V3M264BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Φύλλα δεδομένων: V150A3V3M264BF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150A3V3M264BF Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5985 pcs Φύλλο δεδομένων V150A3V3M264BF.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 80.8%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A3V3M200BS
V150A3V3M200BS
Κατασκευαστές: Vicor
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Σε απόθεμα: 5169 pcs
Κατεβάστε: V150A3V3M200BS.pdf
RFQ
V150A3V3M264BG2
V150A3V3M264BG2
Σε απόθεμα: 5524 pcs
Κατεβάστε: V150A3V3M264BG2.pdf
RFQ
V150A3V3M264BF2
V150A3V3M264BF2
Κατεβάστε: V150A3V3M264BF2.pdf
V150A3V3M264BL
V150A3V3M264BL
Κατεβάστε: V150A3V3M264BL.pdf
V150A3V3M264B3
V150A3V3M264B3
Κατεβάστε: V150A3V3M264B3.pdf
V150A3V3M264BF3
V150A3V3M264BF3
Κατεβάστε: V150A3V3M264BF3.pdf
V150A3V3M264B2
V150A3V3M264B2
Κατεβάστε: V150A3V3M264B2.pdf
V150A3V3M264BG3
V150A3V3M264BG3
Κατεβάστε: V150A3V3M264BG3.pdf
V150A3V3M264B
V150A3V3M264B