V150A3V3M200BS3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Φύλλα δεδομένων: V150A3V3M200BS3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150A3V3M200BS3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5365 pcs Φύλλο δεδομένων V150A3V3M200BS3.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 100V Τάση - Εισόδου (Max) 200V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Σειρά Maxi Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Full Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60.6A 100V - 200V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60.6A
Αριθμός μέρους βάσης V150A3V3M200 εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150A3V3M200BN
V150A3V3M200BN
Σε απόθεμα: 4566 pcs
Κατεβάστε: V150A3V3M200BN.pdf
RFQ
V150A3V3M200BN2
V150A3V3M200BN2
Σε απόθεμα: 4329 pcs
Κατεβάστε: V150A3V3M200BN2.pdf
RFQ
V150A3V3M200BS
V150A3V3M200BS