MV036F180M007-CB
VicorVicor
Vicor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Φύλλα δεδομένων: 1.MV036F180M007-CB.pdf2.MV036F180M007-CB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MV036F180M007-CB Κατασκευαστής Vicor
Διαθέσιμη ποσότητα 5191 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MV036F180M007-CB.pdf2.MV036F180M007-CB.pdf
Τάσης - Έξοδος 18V Τάση - Είσοδος 26 V ~ 50 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος MV036F180M007 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά VI Chip® VTM® ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Ισχύς - εξόδου 120W Έξοδοι και Τύπος 1, Isolated
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours) Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Αλλαγή 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή MV036F180M007 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Τρέχουσες - εξόδου 6.67A