MV036F120M010-CB
VicorVicor
MV036F120M010-CB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vicor
Περιγραφή προϊόντος EVAL BRD V.I CHIP VTM CUR MULT
Φύλλα δεδομένων: 1.MV036F120M010-CB.pdf2.MV036F120M010-CB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MV036F120M010-CB Κατασκευαστής Vicor
Διαθέσιμη ποσότητα 6003 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MV036F120M010-CB.pdf2.MV036F120M010-CB.pdf
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 26 V ~ 50 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος MV036F120M010 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά VI Chip® VTM® ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Ισχύς - εξόδου 120W Έξοδοι και Τύπος 1, Non-Isolated
Αλλα ονόματα 1102-1000
MV036F120M010CB
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα - Αλλαγή 3MHz Λεπτομερής περιγραφή MV036F120M010 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Τρέχουσες - εξόδου 10A Τύπος του σκάφους Fully Populated