5360F5LC
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 5360F5LC
Περιγραφή προϊόντος LED T-1 QUAD GRN 565NM RA ASSY
Φύλλα δεδομένων: 5360F5LC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5360F5LC
Αριθμός εξαρτήματος 5360F5LC Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Διαθέσιμη ποσότητα 4643 pcs Φύλλο δεδομένων 5360F5LC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 565nm Αξιολόγηση τάσης 1.8V
Οπτική γωνία - Σειρά 5360F
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 2.1mcd
Τύπος φακού Diffused, Tinted Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator 4 Wide Green (x 4) Diffused, Tinted 1.8V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle
Ρεύμα 7mA Διαμόρφωση 4 Wide