5360F1LC
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 5360F1LC
Περιγραφή προϊόντος LED T-1 QUAD RED 635NM RA ASSY
Φύλλα δεδομένων: 5360F1LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5360F1LC
Αριθμός εξαρτήματος 5360F1LC Κατασκευαστής VCC (Visual Communications Company)
Διαθέσιμη ποσότητα 61012 pcs Φύλλο δεδομένων 5360F1LC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 635nm Αξιολόγηση τάσης 1.8V
Οπτική γωνία - Σειρά 5360F
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 2.5mcd
Τύπος φακού Diffused, Tinted Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή LED Circuit Board Indicator 4 Wide Red (x 4) Diffused, Tinted 1.8V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle
Ρεύμα 7mA Διαμόρφωση 4 Wide
Χρώμα Red (x 4)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN DIN PLUG 32POS RT ANG PCB
Σε απόθεμα: 26537 pcs
Κατεβάστε: 536053-5.pdf
RFQ
5360F1
5360F1
Περιγραφή: LED RED T-1 QUAD RT ANG PCB
Κατεβάστε: 5360F1.pdf
RFQ
5360F1-5V
5360F1-5V
Κατεβάστε: 5360F1-5V.pdf
Περιγραφή: 096 EURO TYP R PIN AP MFBL ASY
Κατεβάστε: 536067-5.pdf
Περιγραφή: 150 EURO TYP R PIN AP MFBL ASY
5360F3
5360F3
Περιγραφή: LED T-1 QUAD AMB 603NM RA ASSY
Κατεβάστε: 5360F3.pdf
5360F7
5360F7
Περιγραφή: LED YELLOW T-1 QUAD RT ANG PCB
Κατεβάστε: 5360F7.pdf
5360F3-5V
5360F3-5V
Περιγραφή: LED T-1 QUAD AMB 583NM RA ASSY
Κατεβάστε: 5360F3-5V.pdf
Περιγραφή: 064 EURO TYP R PIN AP MFBL ASY
5360F5-5V
5360F5-5V
Περιγραφή: LED T-1 QUAD GRN 565NM RA ASSY
Κατεβάστε: 5360F5-5V.pdf
5360F5LC
5360F5LC
Κατεβάστε: 5360F5LC.pdf
5360F5
5360F5
Περιγραφή: LED GREEN T-1 QUAD RT ANG PCB
Κατεβάστε: 5360F5.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών