RV750ULHW
Tripp LiteTripp Lite
RV750ULHW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RV750ULHW
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος INVERTER
Φύλλα δεδομένων: RV750ULHW.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 222 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RV750ULHW
Αριθμός εξαρτήματος RV750ULHW Κατασκευαστής Tripp Lite
Περιγραφή INVERTER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 222 pcs Φύλλο δεδομένων RV750ULHW.pdf
Τάσης - Έξοδος 120VAC Τάση - Είσοδος 12VDC, 120VAC
Τύπος Inverter, UPS Μέγεθος 9.00" L x 8.75" W x 7.00" H (228.6mm x 222.3mm x 177.8mm)
Σειρά PowerVerter® δυνατότητα απομακρυσμένης Yes
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς - Έξοδος Surge 1.5kW
Ισχύς - Έξοδος συνεχούς 750W Αλλα ονόματα RV750ULHW-ND