P005-010-14RA
Tripp LiteTripp Lite
P005-010-14RA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος CABLE IEC TO IEC EXTENSION 10'
Φύλλα δεδομένων: P005-010-14RA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P005-010-14RA
Αριθμός εξαρτήματος P005-010-14RA Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 7519 pcs Φύλλο δεδομένων P005-010-14RA.pdf
Gauge Wire 14 AWG Αξιολόγηση τάσης 100 ~ 250V
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση -
Σειρά - Αλλα ονόματα TL448
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 10.00' (3.05m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A καλώδιο τύπου SJT
Χρώμα Black Εγκρίθηκε Χώρες United States
έγκριση σήματα UL 2ο Connector IEC 320-C13
1ο Connector IEC 320-C14, Right Angle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P0057
P0057
Κατασκευαστές: Terasic Technologies
Περιγραφή: HSMC DEBUG LOOPBACK CONN
Σε απόθεμα: 899 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
P005-006-GN
P005-006-GN
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: HEAVY DUTY POWER CORD GREEN 6'
Σε απόθεμα: 9243 pcs
Κατεβάστε: P005-006-GN.pdf
RFQ
P005-12N
P005-12N
Περιγραφή: CABLE IEC TO IEC EXTENSION 12"