P005-010-14LA
Tripp LiteTripp Lite
P005-010-14LA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Tripp Lite
Περιγραφή προϊόντος CABLE IEC TO IEC EXTENSION 10'
Φύλλα δεδομένων: P005-010-14LA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P005-010-14LA
Αριθμός εξαρτήματος P005-010-14LA Κατασκευαστής Tripp Lite
Διαθέσιμη ποσότητα 5808 pcs Φύλλο δεδομένων P005-010-14LA.pdf
Gauge Wire 14 AWG Αξιολόγηση τάσης 100 ~ 250V
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση -
Σειρά - Αλλα ονόματα TL447
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 10.00' (3.05m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A καλώδιο τύπου SJT