VPT18-1390
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPT18-1390 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR TOROIDAL 25VA CHAS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: VPT18-1390.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPT18-1390
Αριθμός εξαρτήματος VPT18-1390 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 6917 pcs Φύλλο δεδομένων VPT18-1390.pdf
Βάρος 0.882 lb (400.07g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 9V, Series 18V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Toroidal Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 71.00mm Dia x 32.00mm W Σειρά Chassis Mount: World Series™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 25 VA Αλλα ονόματα 237-1323
VPT181390
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 2.78A, Series 1.39A