VPT12-8330
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPT12-8330 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Triad Magnetics
Περιγραφή προϊόντος XFRMR TOROIDAL 100VA CHAS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: VPT12-8330.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VPT12-8330
Αριθμός εξαρτήματος VPT12-8330 Κατασκευαστής Triad Magnetics
Διαθέσιμη ποσότητα 3686 pcs Φύλλο δεδομένων VPT12-8330.pdf
Βάρος 2.2 lbs (997.9g) Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 6V, Series 12V
Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms
Τύπος Toroidal Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 87.00mm Dia x 47.00mm W Σειρά Chassis Mount: World Series™
Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual
Ισχύς - Max 100 VA Αλλα ονόματα 237-1336
VPT128330
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 16.66A, Series 8.33A