SGP.1575.25.4.D.02
TaoglasTaoglas
SGP.1575.25.4.D.02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Φύλλα δεδομένων: SGP.1575.25.4.D.02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SGP.1575.25.4.D.02 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16527 pcs Φύλλο δεδομένων SGP.1575.25.4.D.02.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Solder
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -10dB
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 931-1161-2
SGP1575254D02
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.212" (5.38mm) Κέρδος 1dBic
Εύρος συχνότητας 1.564GHz ~ 1.586GHz Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.575GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.564GHz ~ 1.586GHz 1dBic Solder Surface Mount εφαρμογές GPS