SGP.1575.12.4.A.02
TaoglasTaoglas
SGP.1575.12.4.A.02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Φύλλα δεδομένων: SGP.1575.12.4.A.02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SGP.1575.12.4.A.02 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17593 pcs Φύλλο δεδομένων SGP.1575.12.4.A.02.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Solder
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 931-1027-1
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.177" (4.50mm)
Κέρδος -1dBic Εύρος συχνότητας 1.573GHz ~ 1.577GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.575GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.573GHz ~ 1.577GHz -1dBic Solder Surface Mount