OMB.8912.05F21
TaoglasTaoglas
OMB.8912.05F21 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP STR N
Φύλλα δεδομένων: OMB.8912.05F21.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 972 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OMB.8912.05F21 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP STR N Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 972 pcs Φύλλο δεδομένων OMB.8912.05F21.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, N Female
Σειρά Barracuda επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 931-1255 Αριθμός Συγκροτήματα 5
τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 23.425" (595.00mm)
Κέρδος 3.04dBi, 3.03dBi, 4.3dBi, 4.83dBi, 5.56dBi Εύρος συχνότητας 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Συχνότητα ομάδας Wide Band Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 850MHz, 900MHz, 1.8MHz, 1.9GHz, 2.1GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 850MHz, 900MHz, 1.8MHz, 1.9GHz, 2.1GHz DCS, GSM, PCS, WCDMA Whip, Straight RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz 3.04dBi, 3.03dBi, 4.3dBi, 4.83dBi, 5.56dBi Connector, N Female Bracket Mount