OMB.868.B05F21
TaoglasTaoglas
OMB.868.B05F21 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ WHIP STR N FEM
Φύλλα δεδομένων: OMB.868.B05F21.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 742 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OMB.868.B05F21 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 868MHZ WHIP STR N FEM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 742 pcs Φύλλο δεδομένων OMB.868.B05F21.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, N Female
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 931-1167
OMB868B05F21
Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 43.071" (109.40cm)
Κέρδος 5dBi Εύρος συχνότητας 860MHz ~ 870MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 868MHz Whip, Straight RF Antenna 860MHz ~ 870MHz 5dBi Connector, N Female Bracket Mount