GP.1575.25.4.A.02
TaoglasTaoglas
GP.1575.25.4.A.02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Φύλλα δεδομένων: GP.1575.25.4.A.02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GP.1575.25.4.A.02 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28127 pcs Φύλλο δεδομένων GP.1575.25.4.A.02.pdf
VSWR 1.2 Λήξη Pin
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -10dB
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 931-1015
GP.25A
GP1575254A02
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Adhesive
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.197" (5.00mm) Κέρδος 1.55dBic
Εύρος συχνότητας 1.570GHz ~ 1.580GHz Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.575GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.570GHz ~ 1.580GHz 1.55dBic Pin Adhesive εφαρμογές GPS