GP.1575.15.4.B.02
TaoglasTaoglas
GP.1575.15.4.B.02 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Taoglas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Φύλλα δεδομένων: GP.1575.15.4.B.02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GP.1575.15.4.B.02 Κατασκευαστής Taoglas
Περιγραφή RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19067 pcs Φύλλο δεδομένων GP.1575.15.4.B.02.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Pin
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -10dB
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 931-1023
GP.15A
GP1575154B02
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Adhesive
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.177" (4.50mm) Κέρδος 1dBic
Εύρος συχνότητας 1.574GHz ~ 1.576GHz Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.575GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.574GHz ~ 1.576GHz 1dBic Pin Adhesive εφαρμογές GPS